dátum |
megnevezés |
típus |
település |
január 31. |
Válogatott felmérő verseny |
aquatlon |
Budapest |
február 21. |
Felkészülési verseny |
egyéb |
Bonyhád |
február 27. |
Aquatlon Budapest Bajnokság |
aquatlon |
Budapest, Margitsziget |
február 27. |
Válogatott felmérő verseny |
aquatlon |
Budapest |
március 06. |
NUSI Aquatlon - Somogy megyei döntő |
egyéb |
Balatonboglár |
március 13. |
NUSI Aquatlon Baranya megyei forduló - IV. Hélix Kétéltű kupa - |
egyéb |
Komló |
március 13. |
NUSI Aquatlon - Pest megyei döntő |
egyéb |
Százhalombatta |
március 14. |
VÁROSI GYERMEK FUTÓBAJNOKSÁG ÉS NYÍLT FUTÓVERSENY |
egyéb |
Dunaharaszti |
március 20. |
NUSI Aquatlon - Vas Megyei döntő |
egyéb |
Kőszeg |
március 20. |
NUSI Aquatlon - Hajdú-Bihar megyei döntő |
egyéb |
Hajdúböszörmény |
március 20. |
Fut a Sori - utcai futóverseny |
egyéb |
Budapest |
március 21. |
NUSI Aquatlon - Zala megyei döntő |
egyéb |
Zalaegerszeg |
március 26. |
NUSI Aquatlon - Csongrád megyei döntő |
egyéb |
Hódmezővásárhely |
március 27. |
Válogatott felmérő verseny |
aquatlon |
Budapest |
március 27. |
Ipari Park duatlon |
egyéb |
Százhalombatta |
március 28. |
NUSI Aquatlon - Nógrád megye |
egyéb |
Salgótarján |
március 28. |
I. Hélix Fedett Triatlon Váltó |
egyéb |
Pécsvárad |
március 28. |
NUSI Aquatlon - Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei döntő |
egyéb |
Nyíregyháza |
április 01. |
NUSI Aquatlon - Bács-Kiskun megyei döntő |
egyéb |
Baja |
április 02. |
NUSI Aquatlon - Jász-Nagykun-Szolnok megyei döntő |
egyéb |
Martfű |
április 03. |
Duatlon gyermek, serdülő, sprint ranglista |
duatlon |
Somogyszil |
április 03. |
NUSI Aquatlon - Veszprém megyei döntő |
egyéb |
Veszprém |
április 08. |
NUSI Aquatlon - Heves megyei döntő |
egyéb |
Gyöngyös |
április 09. |
NUSI Aquatlon - Komárom-Esztergom megyei döntő |
egyéb |
Oroszlány |
április 10. |
Óbudai Terepfesztivál |
egyéb |
Budapest |
április 10. |
NUSI Aquatlon - Borsod-Abaúj-Zemplén megyei döntő |
egyéb |
Tiszaújváros |
április 11. |
I. Orfü félmaraton |
egyéb |
Orfű |
április 17. |
NUSI Aquatlon - Tolna megyei döntő |
egyéb |
Szekszárd |
április 17. |
MTB verseny - Soroksár |
egyéb |
Budapest |
április 18. |
Jászberényi DUATLONoZOO újonc, gyermek, serdülő sprint duatlon ranglista verseny |
triatlon |
Jászberény |
április 18. |
I. MA-VIK/ MG Produkt gyermek duatlon verseny |
duatlon |
Kaposvár |
április 24. |
Nagykálló duatlon |
egyéb |
Nagykálló |
április 25. |
Duatlon gyermek, serdülő, sprint OB |
duatlon |
Kaszó |
április 29. |
NUSI Aquatlon - Győr-Moson-Sopron megyei döntő |
aquatlon |
Sopron |
május 01. |
Triatlon Tour I. forduló |
triatlon |
Budapest, Margitsziget |
május 01. |
Évadnyitó triatlon verseny - Budapesti triatlon diákolimpia |
triatlon |
Budapest, Margitsziget |
május 01. |
Magyar egyetemi és Főiskolai Bajnokság - BEAC Kupa |
triatlon |
Budapest, Margitsziget |
május 02. |
X2S terepduatlon OB |
egyéb |
Gödöllő |
május 08. |
Rövidtávú duatlon OB. |
egyéb |
Orfű |
május 08. |
Sori Duatlon |
duatlon |
Budapest |
május 09. |
NUSI Aquatlon - Országos döntő |
egyéb |
Százhalombatta |
május 15. |
Triatlon Tour II. forduló - Klubcsapat OB. |
triatlon |
Tiszaújváros |
május 16. |
Triatlon Tour II. forduló - sprint táv |
triatlon |
Tiszaújváros |
május 29. |
Bátaszék triatlon |
triatlon |
Bátaszék |
június 05. |
Beurer Triatlon Tour III. forduló - Olimpiai táv |
triatlon |
Balatonfüred |
június 06. |
VI. Veresegyházi nyílt Triatlon verseny és Pest megyei Diákolimpia |
triatlon |
Veresegyház |
június 11. |
X2S Életfa Tereptriatlon és Balaton Bike Fesztivál |
egyéb |
Balatonfüred |
június 12. |
Orfűman középtávú triatlon |
egyéb |
Orfű |
június 13. |
Tisza-Tavi Triatlon |
triatlon |
Abádszalók |
június 13. |
Olimpiai Reménységek Versenye |
triatlon |
Poděbrady - Csehország |
június 19. |
Triatlon Diákolimpia Országos Döntő |
triatlon |
Budapest, Margitsziget |
június 24. - 27. |
Dupla Ultratriatlon Világkupa Futam |
triatlon |
Bonyhád - Dombóvár |
június 26. |
Triatlon Tour IV. forduló - Sprint táv |
triatlon |
Baja |
július 03. |
XVII. Triatlon gyermek, serdülő ranglista és sprint verseny és amatőr OB |
triatlon |
Hatvan |
július 10. |
Budapest triatlon bajnokság |
triatlon |
Balassagyarmat |
július 10. |
XXIV. Palóc Triatlon - Váltó OB. |
triatlon |
Balassagyarmat |
július 11. |
Váltó OB. |
aquatlon |
Balassagyarmat |
július 17. |
Triatlon Tour V. forduló - Olimpiai táv |
triatlon |
Szombathely |
július 17. |
XXIV. Kisköre Tiszató triatlon |
triatlon |
Kisköre |
július 31. |
Triatlon Tour VI. forduló - Sprint távú OB |
triatlon |
Fadd-Dombori |
augusztus 07. |
Junior Európa Kupa |
triatlon |
Tiszaújváros |
augusztus 07. |
XIX. Eger-Ostoros tereptriatlon verseny |
egyéb |
Eger - Ostoros |
augusztus 08. |
2010 ITU Triathlon Word Cup Series |
triatlon |
Tiszaújváros |
augusztus 14. |
XX. Hosszútávú Triatlon OB |
triatlon |
Nagyatád |
szeptember 05. |
Nemzetközi Nyílt Age Group futam |
triatlon |
Balatonföldvár |
szeptember 05. |
XI. Csavarker triatlon |
triatlon |
Szeged |
szeptember 11. - 12. |
Dextro Energy Triathlon - ITU Word Championship Grand Filan - Budapest |
triatlon |
Budapest |
szeptember 18. - 19. |
X2S-ÉLETFA nemzetközi terepfesztivál |
egyéb |
Piliscsaba |
szeptember 18. |
Cserháti Csillagok |
egyéb |
CSERHÁTSURÁNY |
szeptember 18. |
Tolna megyei duatlon verseny - Megyei diákolimpia döntő és nyílt verseny |
duatlon |
Szekszárd |
szeptember 26. |
Deseda duatlon |
duatlon |
Kaposvár |
október 03. |
Duatlon fesztivál |
duatlon |
Budapest |
október 16. |
Berta Tibor emlékverseny |
triatlon |
Szekszárd |